Regatta jest znaną i cenioną brytyjską marką, produkującą odzież i obuwie outdoorowe.
Produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i wykonaniem.HISTORIA

Regatta powstała ponad 80 lat temu i szczyci się trzema pokoleniami doświadczeń w produkcji wysokiej jakości wodoodpornej odzieży. Rodzina Black dała początek marce Regatta w 1981 roku stając się największym w Wielkiej Brytanii dostawcą odzieży outdorowej i wypoczynkowej oraz kluczowym graczem na rynku europejskim.

Regatta ubiera całą rodzinę. Jej oferta obejmuje wszystko od ubrań outdorowych High Performance pod etykietą X-ert po łatwe w noszeniu codzienne ubrania wierzchnie z linii Outdoor Classics czy Heritage. Swoją ofertę firma Regatta uzupełnia doskonałym obuwiem, plecakami i akcesoriami.

Zatrudniając obecnie ponad 400 pracowników w centrali w Manchesterze, Regatta jest własnością i pozostaje pod zarządem rodziny Black - Lionel Black (Prezes), syn Keith (Dyrektor naczelny) i córka Joanne (Dyrektor ds. zakupów). Realizowana przez nich wizja pozwoliła stworzyć firmę eksportującą do ponad 30 krajów z dedykowanymi biurami sprzedaży we Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Hiszpanii.

Regatta to firma, która mimo swojej wieloletniej tradycji wciąż się rozwija, śledząc nowe trendy na rynku mody, stara się być zawsze na bieżąco, pozostawiając swoją konkurencję daleko w tyle...

Regatta to nie tylko wysoka jakość wykonania, najnowsze technologie, ale również bardzo atrakcyjne ceny...

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji, a od odpowiednich ilości na życzenie klienta możliwość indywidualnej produkcji.

Subscribe Here

There is no list available.

Joomla Extensions powered by Joobi
LOGOWANIE
Zgodnie z Polityką Plików Cookies strona korzysta z plików cookies.